W wolnym czasie

Zdrowie i uroda

Sporo osób frapuje się jak nie przytyć jesienną i zimową porą. Pomimo pozorom jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Zła pogoda na zewnątrz sprawia, że hamujemy swa aktywność fizyczną, zaś to duży błąd. Nie bacząc na nieładną pogodę nie odpuszczajmy ćwiczeń. Wspomogą one spalić nadmiarowe kalorie, ale to nie wszystko. W czasie treningu w naszym mózgu rodzą się endorfiny, oznaczane hormonami szczęścia.

Żeby czuć się dobrze we własnym ciele, musisz czuć się odpowiednio w swoim umyśle. Lecz to, o czym zwykle nie pamętamy, to fakt, że nasza żywność wpływa na nasz nastrój. Tak! Odpowiednie pożywienie sprawi, że poczujesz się lepiej w swojej głowie! Badania ujawniają, że poniektóre pokarmy lub kombinacje żywności należy unikać dla naszego zdrowia umysłowego i innych, jakie mają być preferowane, aby zapobiec lękom na przykład.

Kosmetyki własnoręcznie sporządzane mają coraz większą popularność. Są niedrogie a także nieszkodliwe dla skóry! Peelingi z kategorii Do It Yourself mają wyjątkowe miejsce w sercach entuzjastów kosmetyków. Nietrudno je zrobić, a ich oddziaływanie jest wyjątkowe. Dla każdej wielbicielki domowego spa jak również testów z kosmetykami: kompendium wiedzy o domowych peelingach!

logo-02.png
© 2021, CafeBebe.pl

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: cafebebe@sitte.pl