W wolnym czasie

Zdrowie, uroda, kulinaria, motoryzacja, hobby, sport, turystyka, kultura

Sporo osób frapuje się jak nie przytyć jesienną i zimową porą. Pomimo pozorom jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Zła pogoda na zewnątrz sprawia, że hamujemy swa aktywność fizyczną, zaś to duży błąd. Nie bacząc na nieładną pogodę nie odpuszczajmy ćwiczeń. Wspomogą one spalić nadmiarowe kalorie, ale to nie wszystko. W czasie treningu w naszym mózgu rodzą się endorfiny, oznaczane hormonami szczęścia.

Żeby czuć się dobrze we własnym ciele, musisz czuć się odpowiednio w swoim umyśle. Lecz to, o czym zwykle nie pamętamy, to fakt, że nasza żywność wpływa na nasz nastrój. Tak! Odpowiednie pożywienie sprawi, że poczujesz się lepiej w swojej głowie! Badania ujawniają, że poniektóre pokarmy lub kombinacje żywności należy unikać dla naszego zdrowia umysłowego i innych, jakie mają być preferowane, aby zapobiec lękom na przykład.

Kosmetyki własnoręcznie sporządzane mają coraz większą popularność. Są niedrogie a także nieszkodliwe dla skóry! Peelingi z kategorii Do It Yourself mają wyjątkowe miejsce w sercach entuzjastów kosmetyków. Nietrudno je zrobić, a ich oddziaływanie jest wyjątkowe. Dla każdej wielbicielki domowego spa jak również testów z kosmetykami: kompendium wiedzy o domowych peelingach!

Aminos kokosowy - lepsza alternatywa dla sosu sojowego?Aminos kokosowy jest sosem powstałym poprzez połączenie fermentowanego nektaru pochodzącego z kwiatów kokosa oraz naturalnej soli morskiej. Uznawany jest za doskonały zamiennik tradycyjnego sosu sojowego dla osób, które eliminują ze swojej codziennej diety produkty sojowe, produkty glutenowe oraz nadmiar soli.W smaku do złudzenia przypomina sos sojowy, przez co jest idealny w daniach kuchni Azji. Staje się coraz bardziej popularne wśród osób dbających o zdrową dietę.Czy jednak faktycznie jest zdrowszym zamiennikiem dla sosu sojowego?

Ciecierzyca, występująca również jako cieciorka, jest jednym z cenniejszych składników zdrowej diety. Z jakich względów warto sięgać po tę roślinę strączkową? Jak może ona wpływać na nasz organizm?

logo-02.png
© 2021, CafeBebe.pl

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: cafebebe@sitte.pl